İLETİŞİM Online Mağaza

Okyanus Şirketleri, kurucusu Hasan Gökhan Yüksel’in 30 yılı aşkın süre boyunca edindiği bilgi birikimi, ticari tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımıyla her geçen yıl büyüyen ve başarılarıyla sektörün önde gelen firması haline gelmiştir. Yıllar içinde ticaret hacmini artıran çalışmalar ve edindiği tecrübe ile güvenilir bir marka olarak sağlam temeller üzerine kurulmuş olan firmanın her kademesinde, kurucumuzdan gelen “Üstün İş Ahlakı” ve “Dürüst Çalışma” prensipleri şirketin ana ilkeleri oluşturmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda ürünlerle en son yenilikleri müşterilerimize yansıtmaya ve sürdürülebilir kalite standartları ile çözüm odaklı projeler sunmaya devam ediyoruz.

Okyanus Home, üretim faaliyetlerinde yeni teknolojiler kullanarak uluslararası standartlara uyum sağlayan ve bu doğrultuda sürekli kendini yenileyen bir firma olmuştur. Firma olarak amacımız; ülke içindeki başarımızı her geçen gün gelişen ve değişen global dünyada ürünlerimizle Okyanus Home markasını en iyi şekilde tanıtmaktır.

Firmamızın kuruluğu ilk yıllarda perakende satış ile başlayan serüvenine; mutfak & banyo ve ev ekipmanları imalat, ihracat ve toptan satışı da dahil ederek sektörde lider bir kuruluş haline geldik. Okyanus Ailesi olarak, 30 yılı aşkın sürede kazanılan tecrübeyle, çalışanlarımızla birlikte mutfak & banyo ve ev ekipmanları sektöründe müşterilerimizin eğilim ve zevklerini yansıtacak butik ürünler imal etmekteyiz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için devamlılık, saygınlık, güvenilirlik ve memnuniyetin sonucunda 1000’in üzerinde ürün yelpazesine sahip bir şirket olarak sektördeki güçlü konumumuzu korumaktayız.

“FREECOOK, FREESOFT, FREEHOME ve METALIFE” markaları altında üretilen ürünlerimiz; kalitesi, kendine özgü tasarımları ve hayatı kolaylaştırma faktörü göz önüne alınarak üretilmekte olup, yenilikçi anlayışımız ve fark yaratan tasarımlarımızla sektördeki önderliğimizi ve butik imalatımızı sürdürmekteyiz.

En önemli rakibimizin kendimiz olduğuna inanıyor ve mutfak & banyo ve ev ekipmanları sektöründeki yenilikleri izleyerek ürün gamımızı sürekli geliştirmeyi sürdürüyoruz. Maksimum kalite ilkesiyle hareket eden bir şirket olarak çalışanlarımızı ve partner firmalarımızı seçerken ayrı bir özen gösteriyoruz.

Ar-Ge & Mühendislik & Tasarım Ekibimizle birlikte dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, yeniliklere ürünlerimizle öncülük etmeyi sürdürüyoruz. Modern tesislerimizde kaliteden ödün vermeden daima üstün kalite seviyesinde ürettiğimiz, sağlık sertifikası mevcut olan her bir ürünümüzü 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. İhracat alanında belirlediğimiz hedef ülkelerle de görüşmelerimizi aralıksız sürdürerek yeni ihracatlar kanalları üzerinden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimiz olup, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek optimum planlama ile değer yaratarak, talep ve memnuniyetinde sürekli artış sağlıyoruz. Okyanus’un kuşaklar boyu devamlılığını ve uluslararası tanınan ve güvenilen bir marka haline gelmesini sağlamak üzere, kalite, güvenilirlik ve her alanda memnuniyeti önemseyen tavrımız ile ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı piyasalara sunuyor, pazar payımızı “Dünya Sathına” yayarak ve itibarımızı artırarak ülke ekonomimize güç katmaya devam ediyoruz.

Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız